Karabük’ün Tek 7 Yıldızlı Kompleks Kız Yurdu

 In Genel

Çebioğlu Karabük Kız Yurdu, Karabük’ün tek 7 yıldızlı kompleks Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kız öğrenci yurdu olma özelliğini taşımaktadır. Odalarında her türlü ihtiyaç duyabileceğiniz konforun bulunmasından türk hamamına, çamaşırhanesinden saunasına, kuaföründen tuz odasına kadar aklınıza gelebilecek her türlü konforu bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm Odalarda Konfor, Özel Çamaşırhane ve Ütü Sistemi

Kız yurdu tüm odalarımızda banyo ve tuvalet, buzdolabı, televizyon, telefon, kalorifer, 24 saat sıcak su, 7/24 fiber alt yapılı kablosuz internet, drs çalışma masaları, kitaplık, gardrop ve masa bulunmakla birlikte öğrencilerimiz için çamaşır yıkama ve ütü hizmeti veren gerekli donanıma sahip özel bir ekipte bulunmaktadır.

Yurt Çamaşırhane ve Ütü Sistemi

Yurt Çamaşırhane ve Ütü Sistemi

Sağlıklı ve Zinde Kalabilmeniz İçin Fitness Salonu

Sağlığınız ve zinde kalabilmenizin en büyük etkenlerinden birisi olan spor için fitness salonumuzda vücut geliştirmek yada sıkılaştırmak için aletler bulunduğu gibi fitness sporu ile vücudunuzu aletsizde güçlendirebilirsiniz. Fitness salonumuz Çebioğlu Karabük Kız Öğrenci Yurdunda yurdumuzda kalan üniversite öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yurt Fitness Salonu

Yurt Fitness Salonu

Etüd Salonumuz ile Sessiz Bir Ortamda Ders Çalışabilme İmkanı

Öğrencilerimizin odalarında kendilerine ait ders çalışma masaları olduğu gibi etüd salonumuzda da sessiz bir ortamda ders çalışma imkanı bulabilecekler. Öğrencilerimiz ayrıca yurt bünyesindeki diğer arkadaşları ile de etüd salonumuzda birlikte ders çalışmanın rahatlığını hissedecekler.

Yurt Etüd Salonu

Yurt Etüd Salonu

Daha Güvenli Bir Ortam İçin Parmak İzi Sistemi

Önceliğimiz siz öğrencilerimizin güvenliği prensibi ile yurda giriş çıkış işlemlerinizi sistematik bir şekilde kontrol edebilmek için kurulan parmak izi okuma sistemi sayesinde sizlere daha güvenli bir ortam sağlamayı planladık. Günlük raporlamalar ile öğrencilerimizin güvenliğini üst sırada ve ön planda tutmayı amaçlıyoruz.

Yurdumuzun Genel Görünümü

Yurdumuzun Genel Görünümü

Önerilen Yazılar