Karabük Yurt Denildiğinde İlk Akla Gelen İsimiz

 In Genel

Karabük’te yurt arıyorsunuz, internette karabük yurt şeklinde arama yaptınız ve yurt seçiminde bir çok kriteriniz var ise Çebioğlu Karabük Kız Öğrenci Yurdu olarak tüm kriterlerinizi karşılamaktayız. Mesela sunduğumuz başlıca hizmetler arasında şunlar var; tüm odalarda banyo ve tuvalet, tüm odalarda buzdolabı, tüm odalarda televizyon, tüm odalarda telefon, kalorifer, sıcak su (24 saat), 7/24 fiber altyapılı kablosuz internet, ders çalışma masaları, kitaplık, gardrop, baza, çamaşırhane ve ütü sistemi, fitness salonu, etüd salonu, parmak izi sistemi, organizasyonlar, sabah kahvaltısı, türk hamamı, revir, kafeterya, kütüphane, tuz odası, oda temizliği, güvenlik, akşam yemeği, sauna, kapalı yüzme havuzu, mescid, kuaför, Marmaris Büfe.

Karabük’te tek 7 yıldzlı otel konseptine sahip olan karabük yurt kompleksimiz, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olup Karabük Üniversitesi’ne de çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Çebioğlu Karabük Kız Öğrenci Yurdu, Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü’ne 500 m. mesafede bulunup, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun olarak yapılmıştır.

7 yıldızlı otel konforunda, Çebioğlu Group güvencesiyle inşa edilen yurdumuz 650 öğrenci kapasitesine sahiptir. Konum olarak ise Karabük–Safranbolu ana yol güzargahında bulunup, her yere ulaşım kolaylığı sağlıyor. 1. ve 2. Öğretim öğrencilerimizin ders saatlerine göre ayarlama yapılarak haftanın her günü kahvaltı ve akşam yemeği sunulmaktadır. Yurdumuza kayıt olan öğrencilerimizin ders programları baz alınarak kahvaltı ve yemek saatleri öğrencilerimize göre ayarlanacaktır.

Özel ve eşsiz lezzetleriyle kafeteryamız öğrencilerimize açıktır. Yurdumuz giriş-çıkış ve öğrenci güvenliği için 24 saat kamera ile izlenmektedir. Yurdumuzda Güvenlik eğitim sertifikalarına sahip profesyonel güvenlik personelleri 7 Gün 24 Saat boyunca güvenliği sağlamaktadırlar.Bina giriş-çıkış kontrolümüz ise parmak izi ile sağlanmaktadır.

Fiber optik altyapıyla kurulan internet alt yapısı sayesinde öğrencilerimiz diledikleri an yüksek hızlı kablosuz internet hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Odalarımızda öğrencilerimiz için her türlü konfor düşünülmüştür. Modern iç mekan tasarımı ile bütünleştirilmiştir. Yurdumuzda odalarımız 1-3 kişiliktir. Oda ölçüleri ve standartları Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun olarak yapılmıştır.

Yurt ruhsatımız mevcuttur olup, Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne ve yurt standartlarına uygun olarak yapılmıştır. Yangın Yönetmeliği’ne uygundur. Çebioğlu Kız Öğrenci Yurdu eşsiz konforlu odaları, lüks yaşam kalitesi sayesinde sevgili öğrencilerimizin hem ders çalışmalarına hem de sosyal faaliyetlerini rahatlıkla devam ettirecekleri bir ortam sağlamaktadır.

Önerilen Yazılar