ODALARIMIZ

 • Tüm odalarda banyo ve tuvalet
 • Tüm odalarda buzdolabı
 • Tüm odalarda televizyon
 • Tüm odalarda telefon
 • Kalorifer
 • Sıcak Su(24 saat)
 • 7 / 24 Fiber altyapılı kablosuz internet
 • Ders Çalışma Masaları
 • Kitaplık
 • Gardrop
 • Baza

Yukarıdaki donanımlara sahip odalarımızda öğrencilerimiz için her türlü konfor düşünülmüş olup modern iç mekan tasarımı ile bütünleştirilmiştir. Yurdumuzda odalarımız 1-3 kişiliktir. Oda ölçüleri ve standartları Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun olarak yapılmıştır.

ÇAMAŞIRHANE VE ÜTÜ SİSTEMİ

Öğrencilerimiz için; Çamaşır Yıkama ve Ütü hizmeti veren gerekli donanıma sahip özel bir ekip bulunmaktadır.Öğrencilerimiz arzu ettikleri zamanlarda ekibimiz tarafından yönlendirilerek çamaşırlarını yıkatabilmektedirler.

FİTNESS SALONU

Sağlıklı ve zinde kalabilmenin en büyük etmenlerinden biri spordur. Fitness bir egzersiz sporudur. Fitness sporunda vücudu geliştirmek ya da sıklaştırmak için aletler kullanılabildiği gibi, bu sporda vücudunuzu aletsiz de güçlendirebilirsiniz.Yeterli donanıma sahip hijyen koşullarına uyumlu salonumuzda ,gerekli aletlerle sporunuzu yapabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam sunarak kaliteli hayat sürmeniz için fitness salonumuz ücretsiz olarak sizlere hizmet vermektedir.

ETÜD SALONU

Öğrencilerimizin odalarında kendilerine ait çalışma masaları mevcuttur.Ama aynı zamanda istedikleri zaman etüt salonumuzda da sessiz bir ortamda ders çalışabilmektedirler. Öğrencilerimiz; Yurt bünyesindeki diğer arkadaşlarıyla toplanarak ders çalışma imkanına sahiptirler.

PARMAK İZİ SİSTEMİ
Yurda giriş-çıkış işlemlerinin sistematik şekilde kontrol edilebilmesi için kurulan parmak izi okuyucusu sayesinde öğrencilerimize daha güvenli bir ortam sağlanmaktadır. Günlük raporlamalar sayesinde siz öğrencilerimizin güvenliğini ön planda tutmaktayız.

ORGANİZASYONLAR

Öğrencilerimizin yoğun ve stresli çalışma dönemlerinde bir nebze de olsa rahatlayabilmeleri için çeşitli organizasyonlar hedeflemekteyiz. Mangal , piknik , eğlence, söyleşi ve gezi gibi ücretli ve ücretsiz çeşitli aktivitelerimiz siz öğrencilerimizi beklemekte.

SABAH KAHVALTISI
7 Çeşit sabah kahvaltısı içeriğinde genel kahvaltılıklar ve her gün sıcak ikramlarımız bulunmaktadır.Sıcak ikramlarımız her gün farklılık gösterebilecektir.Kahvaltılıklarımızda kaliteli ürün prensibi doğrultusunda siz öğrencilerimize lezzetli sunumlar hedeflemekteyiz.

TÜRK HAMAMI

Türkiye ve Osmanlı denildiğinde ilk akla gelen Türk Hamamlarıdır. Yüzyıllar boyunca hamamlar Türk ve Osmanlı kültürünün en önemli ve renkli öğesi olarak varlıklarını korumuşlardır. Türk kültüründen şaşmadan oluşturulan Türk hamamımız ücretsiz olarak öğrencilerimizin hizmetindedir.

REVİR

Öğrencilerimizin sağlık problemleri için faydalanabilecekleri revirimiz mevcuttur. Doktorumuz; Haftanın belirli gün ve saatlerinde sizlerin sağlığı için revirimizde bulunacaktır.

CRAFT CAFE

Öğrencilerimizin tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını hijyenik bir ortamda karşılayabileceği, fast food ve sıcak olarak farklı lezzetler tadıp arkadaşlarıyla beraber keyifli vakit geçirebilecekleri ,günümüz mimarisine uygun modern çizgilerle yapılan kafeteryamız bulunmaktadır.

BUHAR ODASI

Spor yaptıktan sonra vücut ter yoluyla toksinleri ve zararlı maddeleri dışarı atar. Ayrıca kaslar da çalışırken tükettiği enerji nedeniyle laktik asit üretirler. Genellikle spor yaptıktan sonra sıcak bir ortamda bulunmak ya da duş almak ter yoluyla vücuttan dışarı atılan ama uzaklaştırılamamış olan toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. Ayrıca sıcak ortamda bulunulduğu zaman kan akışı hızlanır ve bu sayede de spor sonrasında kaslarda birikmiş olan laktik asitler oksijen alarak parçalanırlar. Kısacası spor yaptıktan sonra buhar odası kullanımı vücudun daha çabuk toparlanmasını sağlar.

ODA TEMİZLİĞİ

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizin temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamalarını sağlamak için haftada bir ücretsiz olarak temizlik personellerimiz tarafından oda temizliklerimiz yapılmaktadır.

GÜVENLİK
Yurt binamız 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.Güvenlik sertifikasına sahip güvenlik personellerimiz 24 saat boyunca yurdumuzda güvenliği sağlamaktadırlar.

AKŞAM YEMEĞİ
Aşçılarımız tarafından hazırlanan 4 çeşit yemeğimiz her akşam tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Son yasal düzenlemelere göre yemek üretiminin yapılacağı yerin belirli gıda tüzük ve standartlarına da uygun olması gerekmektedir.Yemekhanemizde yemek üretimi bu şartlara uygun olarak yapılmaktadır.

SAUNA

Sauna, sizi dakikalar içinde zararlı toksinlerden kurtardığı gibi, vücudunuzun hastalıklara karşı verdiği savaşı destekler. Kan basıncınızı artırarak kardiovasküler sisteminize antrenman imkanı sağlar.Bu aynı zamanda kaslarınızdaki yorgunluğu kısa sürede atmanızı sağlar. Daha dirençli bir vücut,daha pürüzsüz bir cilt ,daha temiz bir beden,daha huzurlu bir zihin için binamızda bulunan saunamız ücretsiz olarak öğrencilerimize hizmet vermektedir.

KAPALI YÜZME HAVUZU

Vücudumuz ve zihnimizi olumlu yönde geliştiren en etkili spor dalı olarak kabul edilen yüzme sporu için ihtiyacınız olan tek mekân uygun şartlarda bir havuz. Kapalı havuz çeşitlerinin artmasıyla beraber mevsim şartlarının engel olamadığı yüzme aktivitesi, aynı zamanda uzmanlar tarafından herkese önerilebilen en risksiz spordur.Hayatınızda sağlıklı günlere uyanabilmek adına; kendinize havuz için bir yer açın. Temiz,hijyenik ve sağlıklı koşullarda yüzme sporunuzu yapabilmeniz ve eğlenceli vakit geçirebilmeniz için kapalı yüzme havuzumuz ücretsiz olarak hizmetinizdedir.

MESCİD

Öğrencilerimizin ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için temizliğine son derece önem verdiğimiz mescidimiz bulunmaktadır.

KUAFÖR

Öğrencilerimizin kişisel bakımını yaptırabilecekleri deneyimli kadrosuyla yurt binamızda kuaförümüz sizlere hizmet vermektedir.

MARMARİS BÜFE®

Marmaris Büfe Türkiye’nin 15 ilinde toplam 49 şubede hizmet vermektedir. Bugün “%100 Yerli, Kaliteli ve Güvenli” sloganıyla, yüksek gıda güvenliği standartlarında üretim yapan Türkiye’nin en iyi tedarikçileriyle çalışan Marmaris 2010 yılında Türkiye’nin en iyi lezzet noktası seçildi. 2018/2019 eğitim öğretim yılı itibari ile de yurdumuzda hizmet vermeye başlayacak ve siz öğrencilerimiz lezzetli sunumlarını tadabileceksiniz.

FİBER ALTYAPI İNTERNET
Yurt binamız fiber altyapı internet sistemine sahip olup tüm alanlarda kablosuz ağ bulunmaktadır. Öğrencilerimiz 24 saat kesintisiz ve ücretsiz olarak bu hizmetimizden faydalanabilmektedirler.

meb-logo