HAKKIMIZDA

Çebioğlu Aya Kız Öğrenci Yurdu, Çebioğlu Grup güvencesiyle; özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarlanmış olup  ,deprem ve yangın yönetmeliğine göre yapılmıştır. Çebioğlu Aya Kız Öğrenci Yurdu, Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü’ne 500 m. mesafede bulunan, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun olarak yapılan ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kız öğrenci yurdudur. 7 yıldızlı otel konforunda, Çebioğlu Grup güvencesiyle inşa edilen yurdumuz 650 öğrenci kapasitesine sahip olup, Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampüsü’ne 4 dk yürüme mesafesindedir. Aynı zamanda  kampüse servis hizmetimiz bulunmaktadır. Karabük–Safranbolu ana yol güzargahında bulunan binamız her yere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Binamızda yerden ısıtma sistemi bulunmaktadır. Mantolama, ısı ve ses yalıtımı günümüz teknolojisine uygun yapılmıştır.24 saat sıcak su verilmektedir.  Halojen Free özelliğine sahip kamera, internet ve elektrik kabloları kullanılmıştır. Binamızda elektrik kesintilerine karşı jeneratör, su kesintilerine karşı hidrofor bulunmaktadır.

Karabük’te tek 7 yıldızlı otel konseptine sahip yurdumuzda, öğrencilerimize kendilerini özel hissettirebilmek için her türlü konfor düşünülmüştür. Tüm odalarda banyo,wc, tv, buzdolabı, telefon bulunmakta ve her öğrenciye ait bazalı yatak, kişiye özel şifreli 2 kapılı gardolap ,çalışma masası, sandalye, komidin ve kitaplık mevcuttur.Her odada balkon bulunmaktadır.

 

 

Aura Fitness &Spa merkezimizde Kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, fitness salonu, pilates salonu öğrencilerimize ücretsiz olarak tahsis edilmektedir. Bu hizmetlerden faydalanırken sizlere deneyimli antrenörlerimiz yardımcı olacaklardır .İsteyen öğrenciler powerplate, reformer aletlerimizden  ve Spa merkezimizdeki masaj bölümünden de  faydalanabileceklerdir.Öğrencilerimiz tenis, basketbol,voleybol  saha özelliklerine uygun açık halı sahamızda diledikleri an spor yapabilmektedir.

Çamaşırhane ve kuaför hizmetimizden öğrencilerimiz istedikleri zaman faydalanabileceklerdir. Mescid , revir ve bavul odamız bulunmaktadır.

Ücrete dahil olarak 7 çeşit kahvaltı ve 4 çeşit akşam yemeği deneyimli aşçılar tarafından hijyenik koşullarda hazırlanarak öğrencilerimize sunulmaktadır. Yurdumuzda;1964 yılından beri hizmet veren Türkiye’nin ilk global fast-food markası olan ve dünyanın 3 kıtasında faaliyet gösteren Marmaris büfe®  hizmet vermektedir. Ayrıca öğrencilerimizin tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını hijyenik bir ortamda karşılayabileceği Craft Cafe yurdumuzda hizmetinizdedir.

Yurdumuz giriş-çıkış ve öğrenci güvenliği için 24 saat kamera ile izlenmektedir. Yurdumuzda Güvenlik eğitim sertifikalarına sahip profesyonel güvenlik personelleri 7 gün 24 saat boyunca güvenliği sağlamaktadır. Bina giriş-çıkış kontrolümüz ise parmak izi geçiş sistemi ile sağlanmaktadır.

Fiber alt yapısı sayesinde öğrencilerimiz diledikleri an yüksek hızlı kablosuz internet hizmetimizden sınırsız ve ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Çebioğlu Aya Kız Öğrenci Yurdu; eşsiz konforlu odaları, lüks yaşam kalitesi sayesinde sevgili öğrencilerimizin hem ders çalışmalarına olanak sağlamakta  hem de öğrencilerimize sosyal faaliyetlerini rahatlıkla devam ettirecekleri bir ortam sağlamaktadır.

meb-logo